Başlangıç / Video / Kavgalı alkent genel kurulu!

Kavgalı alkent genel kurulu!

3 Hazıran 2012 tarihnde sozde site yonetiminin genel kurulunda soz alan Gazeteci Dursun BORAN’a Saldırı!

“Mahalleye Karakol istedi saldırıya uğradı”
Şok Görüntüler!
Site başkanı M. Mustafa Koldamca, ” alın şunun elinden mikrofonu, konuşturmayın. Kesin sesi! Senin muhatabın muhtar! ” diye hakaret edip, salondaki 50 civarında insanı tahrik etti. Bazı bay ve bayanlar gazeteci Boran’a ” senin yüzünden mahalle girişinde ki bariyerler kaldırıldı. Bizi neden savcılığa şikayet ediyorsun, çık dışarı”. diye hakaretler ettiler.

SİVİL POLİS OLAYI ÖNLEDİ !

Olay fazla büyümeden, salonda Dursun Boran’ın Kaymakamlıktan talebiyle bulunan 4 sivil polisle önlendi. Yumruklaşma, darp ve yaralama olmadan toplantı kapatıldı…

MAHALLE SAKİNLERİ NE DİYOR:
İşadamı Adnan Yıldırım: ” Dursun bey haklı. Mahalleyi site gibi gösterip rant sağlayanlar rahatsız oluyorlar. Madem gvenlik endişesi var. Valilikten karakol ve mobese kurulması istensin. Neden özel güvenliğe 850 milyar harcanıyor. Birileri kendini polis, belediye yerine koyup iş yaptığını sanıyor. Bende salondaydım. Yapılan saldırılarla herkesin niyeti belli oldu. Polis olmazsa olay çok büyürdü.

Dr. Oktay Onaran: Mahalle şartları birilerine ağır geliyorsa, özel arsa alıp villa yaptırıp oturup. Yada başka yere gider. Ama mahalle olmuşsan şartlarını kabul edeceksin. Dursun bey karakol ve mobese için 3 sene evvel müracaat etti. Birileri engelledi. Özel güvenlik firmaları zengin edildi.

Yeminli tercüman Mustafa Boy: Dursun Boran mahalle sakinlerinin huzur ve menfaati için uğraşıyor. Koldamca ve diğerleri engel oluyor. Anti Demokratik saldırıyı kınıyorum! İfade hürriyeti ihlal edilmiştir. Birinden senede 16 bin lira aidat diye para istiyorsan, şeffaf olup hesap vereceksin.

Bilgi işlem Mühendisi Binnur Güleryüz: Alkent de kimlerin huzuru bozduğu, mahalleye site havası verip milyonlarca dolar toplayanların gayesi görüldü. Toplantıda insan hakları ihlal edilmiş. Kamu hizmetinin gelmesi engellenmiştir. Madem KMK yoktu. Senelerce hangi sıfat ve nedenle milyonlarca dolar aidat toplandı? Alkent mahaledir. Herkes kabul etsin.Snelerdir insanlarda bu belge ve bilgiler gizlendi. Boran’a yapılanları kınıyorum.
Av Recep Onaran : E. ceza hakimi olarak yapılanları kınıyorum. İfade hürriyetini tehdit edenler, başka zararlarda verebilirler. Dursun bey herkesin Anayasa, TCK, İmar kanununa uygun yaşamasını istiyor. Başkan çöp toplatıyorum diyor. Sen belediye misin? Ben özel güvenlik bulunduruyorum diyor. Sen kollukmusun? Evinin önünde bekci bulundurmak isteyen, özel güvenlik izni alır, villasının önüne koyar. Kamuya terk yollarda özel güvenlik olmaz! Olmadığı yakında görülür. Polis Dursun beyi büyük saldırıdan korumuş.

Kontrol Ediliyor

cnn-turk-1

İSTANBUL ALKENT 2000 MAH. BİR GECEDE 3 , BİR SENEDE 30 VİLLA SOYULDU

İSTANBUL ALKENT 2000 MAH.. BİR GECEDE 3 , BİR SENEDE 30 VİLLA SOYULDU HABERİ. ASİL ...