Başlangıç / Yazılarım / Birlik ve huzur için Adil Davranın ! Sorgulayın !

Birlik ve huzur için Adil Davranın ! Sorgulayın !

Bursa savcılarından Özgür Katip Kaya, dün Facebook sosyal medya hesabından yeni mesaj paylaştı : ” ADİL DAVRANIN ” Bursa Adliyesi yakalama bürosu savcısı Kaya, HSYK adaylarından, renkli, sıradışı kişiliğe sahip. Halkla iyi irtibat kurmasını bilen, burası devlet kapısı, millete sonuna kadar açık diyen biri. İş dünyasının, basının, hukukcuların, esnafların, sevdiği hukukcu. Aydın bir insan olarak her şeyi sorgulayın, mantıklı düşünün, doğruları söyleyin, gerçeği yazın, insanları uyarın, iyi olanı yapın ve önerin, insan olarak kalın. Diyor. Özgür Savcı.

 

Star TV E: Haber & Protokol Müdürü Dursun BORAN ‘ın haberine göre,  fırsat buldukca toplumsal mesajlar paylaşan, Özgür savcı’nın 25 October 2017 de Facebook sayfasında paylaştığı, toplumsal kardeşlik için yayınladığı mesaj şöyle :

ORTA YOLU BULUN
Ülkede birlik ve beraberliği isteyenler, uyum ve huzuru korumalı, toplumu ayrıştırmayı bırakmalı, herkesi kucaklamalı, demokrasiyi güçlendirmeli, adil davranmalı, toplumsal konularda muhalefetle işbirliği yapılmalı, toplumsal dayanışmayı sağlamalı, Atatürk’e ve laikliğe sahip çıkmalıdır.
Aydın bir insan olarak her şeyi sorgulayın, mantıklı düşünün, doğruları söyleyin, gerçeği yazın, insanları uyarın, iyi olanı yapın ve önerin, insan olarak kalın.
25.10.2017-BURSA
ÖZGÜR KATİP KAYA

Resimde, özgür savcı diye sevilen. Kaya görülüyor. Diğer resimde gazeteci Dursun Boran ile Türkiye meselelri ve hukuk konuşurken görülüyor.

0f9500a0c2998ec01b4e7ab4157767e5

Kontrol Ediliyor

18371

Avukat Ali Polat’ın Tutuklanması istendi !

Haraç gibi sözde aidatı ödemeyen gazeteciye, FETÖ ‘cü iftirası atan sözde Alkent  2000 çamlıca sitesinin ...