Başlangıç / Yazılarım / Chp’li Belediye Muhtar ve Site Yönetimini Yaktı

Chp’li Belediye Muhtar ve Site Yönetimini Yaktı

Cami yapılmasına engel olanlar, 6 aydan 3 yıla kadar hapisle yargılanacaklar.

CHP li belediye muhtar ve site yönetimini yaktı !

Cami yapılmasına engel olanlar, 6 aydan 3 yıla kadar hapisle yargılanacaklar.

İstanbul Büyükçekmece İlçesi CHP li Belediye başkanı Hasan Akgün’ün suça teşfik ve seyirci kalması yüzünden Alkent 2000 Mahallesi muhtarı Eczacı Banu Eraslan, Alkent 2000 Mahallesi Çamlıca Bulvarı’nda kendilerine çamlıca sitesi yönetisi diyen Mustafa Koldamca, Ebubekir Yekeler, Mahmut Yeşil, İbrahim Demirel, M. Emin Dana, Tahsin Özden. TCK 154 Hakkı olmayan yere tecavüz suçundan karakola çağrıldılar.
Mahalle sakini A. Yıldırım, 7 şüpheli hakkında dün B.Çekmece müracaat savcısılğına suç duyurusu yaptı. 2015/ 10109 soruşturma numarası ile muhtar ve diğer sanıklar hakkında soruşturma açıldı. Şüpheliler karakola gidip saatlerce, 6 ayrı suçdan ifade verip. Devlet yolunu 2 senedir neden trafiğe kapattıklarını açıklayacaklar.

CAMİ YAPILMASIN DİYE YOLU 2 SENEDİR TRAFİĞE KAPATTILAR.

B.Çekmece Müftülüğü ile cami yaptırma derneği, Çamlıca Bulvarı, Hazine arazisi üzerinde, F21d18a3b ve F21AD18B4A pafta 230 ADA 1 Parselin güneydoğusunda bulunan 13.06.2003 tasdik tarihli 1/1000 ölçekli plan uygulama imar planında Yeşil Alan iken 28.11.2012 de 1/1000 ölçekli plan tadilatında “ DİNİ TESİS ALANI “ olarak ayrılan ve Diyanet İşleri Başkanlığı adına B.Çekmece Müftülüğüne tahsis edilen yere Alkent Camii yapmak için , Belediye’den gerekli izinleri alıp, proje çizdirdiler.
17 Aralık 2013 günü 15.00 sıralarında cami yapılacak yerdeki ağaçları sökerek, başka yere dikmek için, Komser Yr Beyhan Çetiner, nezaretinde gelen iş makinaları saldırıya uğradı. O günden sonra kamuya terk bu yolu demir kapılarla her 2 taraftan trafiğe kapattılar.

Güvenlik zafiyeti yarattılar. TCK 154 suçu işlediler. Devlet yolunu trafiğe kapatanlara. CHP li Belediye başkanı Akgün. Göz yumup. Yolu trafğe açmayınca sözde site yönetmi savcılık oldu. Haklarında TCK 154 den dava açılacak.

BÜYÜKÇEKMECE 4. A. HUKUK MAHKEMESİNE TAPU SİCİLİ İPTALİ DAVASI AÇTILAR.

Şüpheli eski başkan Mehmet Mustafa Koldamca 2014 de Av. Poyraz Yağan’a B.Çekmece 4. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 2014/ 381 E. İle Cami yapılmak için Müftülüğe tahsis edilen, F21d18a3b pafta 230 ada 2 parsellin tapu sicilinin iptali için dava açtı.
Yani Cami yapılması için yapılan plan tadilatını iptal edin. Burada Cami istemiyoruz dedi. Hazine Avukatı Seher Kalkan 2 sayfalık cevap yazdı. Hukuka aykırı açılan davanın Reddini istedi.

Dava devam ederken. Mahalle sakinlerinden Dursun Boran. Belediye avukatları, meclis üyeleri vasıtasıyla davadan haberdar oldu. Mahkemeye dilekçe verip Koldamca’nın 227 ada 3 parsel sakini olarak kendilerinden habersiz dava açtığını. Davanın iptalini. Cami yapılmasında mahsur görmediklerini, genel kurulda bu davayı açmak için karar alınmadığını söyledi.

Kaynak :http://www.malatyabugun.com/

Kontrol Ediliyor

BURAK DALGIÇ NUMAN ALTUN

İftira atan site yönetiminin TUTUKLANMASI istendi

Ya aidat altında haraç verirsin. Yada Fetö’cü diye ihbar ederiz (!) İstanbul B.Çekmece Alkent 2000 ...

Bir Cevap Yazın