Başlangıç / Yazılarım / Hapisten Çıktı Aynı Villayı Yine Soydu

Hapisten Çıktı Aynı Villayı Yine Soydu

hirsiz1İstanbul B.Çekmece Alkent 2000 Mahallesi’nde 3 villa soyan Tuncay Burgu, bir ay sonra hapisten çıktı ve kendisinden davacı olan şahsın villasını bir daha soydu.

6 Aralık 2013 gecesi iki villadan çok sayıda eşya çalan Tuncay Burgu, bir suç ortağıyla birlikte yakalandı. Bir anlık dalgınlıktan yararlanan üçüncü zanlı kaçarken. yakalanan iki sanık kelepçelenip asayiş şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

7 Aralık 2013’te B.Çekmece Adliyesi’ne sevk edilen sanıklar nöbetçi mahkemece tutuklanarak Metris Cezaevi’ne gönderildi. 1,5 ay tutuklu kalan Tuncay Burgu. 21 Ocak 2014’te tahliye oldu

İNTİKAM İÇİN AYNI VİLLAYI YİNE SOYDU!

Hırsızlıktan 5, uyuşturucudan 4 sabıka kaydı bulunan Burgu, daha önce villasını soyduğu ve kendisinden davacı olan Uludüz’ den intikam almak için 27 Ocak 2014’te villasına girerek, ikinci bir soygun gerçekleştirdi. Bu kez hem eşya çaldı hem de Uludüz’ün evindeki eşyaları tahrip etti.

hirsiz2-300x225Aynı şahıs bununla da kalmadı bir başka villaya daha girip gazeteci Dursun Boran’ın taşıma ruhsatlı tabancasını, dizüstü bilgisayarını, ziynet eşyaları ve kol saatini çaldı. Zanlılar 34 TT 0694 plakalı bir araçla olay yerinden kaçtı.

Zanlıların güvenlik kameralarına takılan görüntülerinden yola çıkan asayiş büro amirliği ekipleri, önce aracın sahibine, oradan da zanlılara ulaştı.

Operasyon sonrası Tuncay Burgu, uyuşturucu kaydı olan A. K. B, Muş Kulp nüfusuna kayıtlı hırsızlık ve uyuşturucudan kaydı olan F. T.  gözaltına alındı ve sorgulandı. Sanıklardan
Tuncay Burgu, savcı tarafından tutuklanma talebiyle sevk edildikleri nöbetci mahkeme tarafından tutuklandı.Diğer 3 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak : http://www.haber365.com/

http://www.buyukhaber.com/

http://haber.gazetevatan.com/

http://www.sabah.com.tr/

http://www.gazete5.com/

Kontrol Ediliyor

BURAK DALGIÇ NUMAN ALTUN

İftira atan site yönetiminin TUTUKLANMASI istendi

Ya aidat altında haraç verirsin. Yada Fetö’cü diye ihbar ederiz (!) İstanbul B.Çekmece Alkent 2000 ...

Bir Cevap Yazın