Başlangıç / Yazılarım / Özel güvenlikde , yönetimde yasak parkı önleyemiyor

Özel güvenlikde , yönetimde yasak parkı önleyemiyor

Senede 28 bin TL villa başı aidatın toplantığı Alkent 2000 Mahallesinde yasak park bezdirdi. Kamu yollarına gelişi güzel park eden, oto sahiplerine defalarca yola park etmeyin mektubu gönderildi. İşe yaramadı. İşte o son e-mail’li isyan !

9e2aa53980dfded839d9e6dcd3850d35

İstanbul’da garaj kültürü olmayanlar yüzünden kamu yolları, caddeler oto parka döndü. Senede villa başı 8 bin dolar. 28 bin 200 TL aidat toplanan Alkent 2000 Mahallesinde, yüzlerce villa sahibi, CHP li B.Çekmece Belediyesine sözde bağış vererek, İmar Kanununa aykırı şekilde otoparklarını oda yaptı . Otolarını yollara bıraktı.

Senede 3 milyon TL para ödenen Çetin Güvenlik de, sözde site yönetimide işe yaramıyor. Kanunsuzlukları önleyemiyor. Yollar oto parka döndü. İnsanlar bıktı, Hergün 155 i arayanlar Polis, çekici çağırıp, yola park ede otoların çekilmesini, ceza yazılmasdını talep ediyorlar.

İşte Mahalle sakinlerine sözde yönetimin, gönderdiği 10 Mart 2017 tarhli oto park e-maili. Durumun ciddiyetini siz düşünün.

KONU        : Cadde ve Sokaklara Araç Park Etme.                10 MART 2017
REF. NU    : 2017/13

SAYIN; SİTE SAKİNLERİMİZ

1.    Cadde, sokak ve sokak girişlerine araç park edilmektedir. Park edilen araçlarla ilgili site sakinlerimizden zaman zaman da şikâyetler gelmektedir.
2.    Cadde, sokak ve sokak girişlerine park edilen araçlar; araç trafiğine ve araçların manevra yapmasına engel olmaktadır.
3.    Sokak girişleri dar olduğu için özellikle çöp aracı manevra yapmakta zorlanmaktadır. Zaman zamanda hasarlı araç kazalarına sebebiyet vermektedir.
4.    Lütfen; can ve mal güvenliğiniz için araçlarınızı özellikle sokak olmak üzere cadde ve sokaklara park etmeyiniz.
5.    İş maksadıyla gelen firma sahiplerinin de araçlarını sokaklara park etmesine müsaade etmeyiniz. Bu durumda olan araçların villa bahçesine veya cadde üzerine park etmesini sağlayınız.
6.    Ayrıca; Bölgemizde lüks araç hırsızlıklarında artış olduğu duyumları alınmıştır. Bu nedenle; kamuya açık yol ve bariyer olmayan caddelere (Çamlıca, Akgerdan, Erguvan, Küçük Çamlıca ve Tuna boyu Caddesi) araç park edilmemesinin uygun olacağı kıymetlendirilmektedir. 
7.    Araç hırsızlığının bir dakika gibi çok kısa zamanda gerçekleştiği düşünüldüğünde mal güvenliği açısından araçların villa bahçelerinde kapalı garajlara çekilmesi ve kapıların kilitlenmesi önem arz etmektedir. 
Arz ederim.

Ahmet Sıtkı YILMAZ
Alkent2000 Çamlıca Sitesi Yönetimi a.
Site Müdürü

Copyright © 2017 Alkent2000Camlica, All rights reserved.
Bu maili Alkent 2000 Çamlıca sitesinde yaşadığınız için aldınız.

Our mailing address is:
Alkent2000CamlicaBüyükçekmece, Karaagaç Mh., Türkiye

Alkent2000 Çamlica Site Yönetimi

Karaagaç 34500Turkey

Özel güvenlikde , yönetimde yasak parkı önleyemiyor

Kontrol Ediliyor

18371

Avukat Ali Polat’ın Tutuklanması istendi !

Haraç gibi sözde aidatı ödemeyen gazeteciye, FETÖ ‘cü iftirası atan sözde Alkent  2000 çamlıca sitesinin ...