Başlangıç / Yazılarım / TRT Kemancısı Er’in İlk Klip hazırlığı

TRT Kemancısı Er’in İlk Klip hazırlığı

Bu Aşk Benden Sorulur’un Klibi İstanbul Alkent 2000 Mahallesinde, Star TV E. Protokol Müdürü gazeteci Dursun Boran’ın villasında çekilecek. Bir gurup yönetmen, işadamı, gazeteci, kameraman bugün toplantı yaptılar.

TRT keman sanatcısı, bestekar, Talat Er. Solo albümünün ilk klibini İstanbul Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesi’nde çekmeyi planlıyor. Hava çekimleri için Sancak Air den helikopter kiralanacak.

17 ayrı makamda 60 bestesi var.

c26cc2175d99a44e928339ae1b406538Yıllarca Coşkun Sabah’ın söylediği Okyanus şarkısının bestecisi Talat Er. Her Daim Aşkalbümününde Okyanusu kendi okudu.

CD nin 4. Parçası Bu Aşk Benden Sorulur’ a, çekilecek klip hazırlığı için bugün. Gazeteci Dursun Boran’ın villasında, yapılan toplantıda, diğer çekim mekanları, senaryo, klipde oynayacak manken, sanatcılar ile görüşmeler yapıldı.

DoReMint den çıkan albümün prodüktörlüğünü Aydın Sarman ve Burcu Güven yaptı.

Titizlik içinde hazırlanan albüme uduyla Coşkun Sabah, klarnetiyle H. Şenlendirici, balabanıyla Alihan Samedov şiiriyle Ahmet Selçuk İlkan ile Vural Şahin ve TRT kurumunun ses sanatkarları Ayşe Ekiz, Ayşen Birgör, İhsan Güvenç, Mustafa Demiroğlu ve Alp Arslan destek verdi.

Talat Er’in ilk solo albümü olan Her Daim Aşk, bestekarın sevilen 12 eserinden oluşuyor. TRT Müzik de hemen her gece konserlerde görülen. Er. TRT deki meslektaşlarından destek görüyor.

Er, Boran, ekonomist bankacı Nergis Kılıç Alkent 2000 de ki toplantı sonrası sonrası görülüyor.

Kontrol Ediliyor

BURAK DALGIÇ NUMAN ALTUN

İftira atan site yönetiminin TUTUKLANMASI istendi

Ya aidat altında haraç verirsin. Yada Fetö’cü diye ihbar ederiz (!) İstanbul B.Çekmece Alkent 2000 ...